KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767485
nr 1376 7485
Hugo Löhr. Barn vid strand. Signerad Hugo Löhr, daterad 1890. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:30:09
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr